spacer.png, 0 kB

Aktuálně

Domů arrow Sortiment

Sortiment Konfidence - oblečení pro plavání

Sortiment
Ultra tenké neoprenové triko pro rodiče a instruktory
adultbluemic.jpgKdyž učíte děti plavat v bazénu nebo v moři a dáváte na ně pozor, je velice snadné zapomenout na sebe. Pokud jste neustále ve vodě a pak mimo ni, je velice snadné pocítit chlad. Z tohoto důvodu jsou naše ultra tenká trička perfektní k tomu,  aby Vás udržela v teple.  Instruktoři plavání i rodiče mohou mít užitek z tohoto superlehkého a ultraflexibilního neoprenu. Trika jsou jen 1mm silná. Mohou být nošena přes plavky, aniž by Vás omezila v pohybu, což zaručuje bezproblémové plavání.
 
Ultra tenké neoprenové triko
micrtrikoneop.jpgNaše ultra tenké neoprenové triko je velice praktické a módní. Pomáhá dětem všech věkových kategorií zůstat ve vodě v teple po delší dobu. Trika jsou vyrobena z ultra tenkého 1mm neoprenu. Stejný materiál používáme u našich 3 mm neoprenů. Tato trika jsou velice flexibilní a je velice snadné v nich plavat. Jsou ideální, pokud Vaše děti nechtějí nosit normální neopren a pokud je chcete udržet v teple. Triko je možné použít na pláži i v bazéně.
 
Shortie Wetsuits™ - Krátký neopren
neoprruzovy.jpgTyto perfektně navržené krátké neopreny jsou vyrobeny se stejnými vlastnostmi jako neopreny pro dospělé, takže Váš potomek může mít stejné vybavení jako dospělák.Nemusíte se o Vaše dítě strachovat, jelikož náš neopren ho bude chránit jak před studeným větrem, tak chladnou vodou a zároveň mu poskytne 100% ochranu před UV paprsky. Pestré barvy Vám usnadní mít Vaše dítě neustále na očích.
 
Neoprenové plážové botičky
botyplaz.jpgTyto botičky byly navrženy podle designu bot na Windsurfing. Naše veselé plážové botičky poskytují plnou ochranu prstů, paty a chodidel pomocí extra robustní gumy se silnou podrážkou. Rozpínací neoprenový materiál poskytuje komfort, teplo a botičky nemají žádné nešikovné tkaničky nebo přezky, takže je stačí jenom natáhnout a Vaše dítě je připraveno jít na průzkum.
 
Warma Wetsuits™ Neopreny
neoprendetiblue.jpgS našimi Warma wetsuits neopreny bude mít Vaše dítě radost z každé hry ať už na pláži, či v bazénu. I vaše malá ratolest se bude cítit v tomto malém neoprenu jako ryba ve vodě. Vrchní část navržená ve stylu vesty usnadňuje oblékání i svlékání a poskytuje dostatek volnosti pro ruce. Neopreny jsou perfektní pro použití s našimi Konfidence vestami.
 
UV Trika
UVtrikofiallux.jpgPerfektní pro teenagery, kteří chtějí vypadat cool na pláži. Naše módní UV trika jsou oblečení, které teenageři prostě musejí mít. Perfektní na nošení jako triko pod krátký neopren nebo pro každodenní nošení s kraťasy či džíny.
 
UV kraťasy
UVkratasyblue.jpgUnisex styl těchto kraťásků je vhodný jak pro chlapce, tak pro dívky. Můžou být nošeny s našimi UV triky ve vodě či mimo ní nebo jednoduše jako plavky. Rozhodnutí je jen na Vás. Jsou dostupné ve 3 barvách aby je bylo možné barevně sladit s našimi UV tričky a čepicemi.
 
UV čepice
UVcepicemodr.jpgNaše čepice v legionářském stylu jsou nutným doplňkem k řadě UV oblečení. Čepice poskytuje UV ochranu pro hlavu a krk a zvětšený kšilt poskytuje více stínu pro obličej a oči.
 
UV Trička s dlouhým rukávem
UVtrrdloluhemodre.jpgTyto fantastická nová trička s  tříčtvrtečními rukávy vám poskytují ještě o kousek víc ochrany před sluncem. Jsou vyrobeny tak, aby barevně ladily s našimi kraťasy a čepicemi.
 
UV Trička
UVtrruzove.jpgOd určitého věku se děti snaží odlišovat od ostatních. A právě pro ně jsou tato módní trička. UV Trička jsou perfekní pro nošení venku v letních měsících a je jedno, jestli jsou děti na pláži, v bazéně nebo doma na zahradě. 
 
UV kombinézy s dlouhým rukávem
UVkombinedlruz.jpgPokud je Vaše dítě neposedné, když ho chcete natřít krémem na opalování, potom naše UV kombinézy by Vám mohly pomoci. Kombinézy mají tříčtvrteční rukávky, což znamená, že zakrývají téměř celé tělo. Stačí, když vašemu dítěti natřete jen zbylé části těla. “Vše v jednom” kombinézy jsou ideální pro mladší děti, jelikož použitý materiál jim umožňuje neomezený pohyb. Kombinéza pomáhá udržet plenky na svém místě a nepustí písek dovnitř.
 
UV kombinézy s krátkým rukávem
UVkombinekrmodr.jpgTyto všestranné kombinézy jsou ideální pro mladší děti. Použitý materiál jim umožňuje neomezený pohyb.
Kombinéza pomáhá udržet plenky na svém místě a zabraňuje vniknutí písku.  Naše originální UV kombinézy jsou dostupné ve dvou pestrých sportovních barvách a jsou vyrobeny z měkké, rychle schnoucí lycry.
 
Plavací oblečky
oblecekmodr.jpgPro ty, kteří upřednostňují klasicý střih plavek, jsme vytvořili tyto krásné oblečky. Fungují na stejném principu jako naše Konfidence vesty a také poskytují nastavitelnou vznosnost a svobodu pohybu.
 
Konfidence vesty pro mládež a dospělé
neoprendosp.jpgVzhledem k tomu, že naše vesty pro děti jsou velmi oblíbené, rozhodli jsme se navrhnout vesty také pro starší děti, mládež a dospělé. Vesta umožňuje dosáhnout daleko lepší pozice při plavání, čímž usnadňuje výuku plavání. Je to také mnohem pohodlňejší varianta pro starší začátečníky, která poskytuje komfort a bezpečnost. Nastavitelný přídavný pás zabezpečuje lepší upevnění a může být odejmut,  pokud ho nepotřebujete. Plavací vesta je dodávána v univerzální modré barvě s výraznou žlutou na zádech.
 
Originální Konfidence vesty
vestacerv.jpgJe jedno, v jakém věku začne Vaše dítě plavat, avšak vždy je důležité, aby se cítilo bezpečně a mělo důvěru k vodě. To činí naše originální vesty Konfidence perfektní a jsou ideální pro to, aby plavání bylo pro dítě zábavou. Naše vesty jsou vyrobeny z kvalitního neoprenu, který zajišťuje teplo, komfort a bezpečnost. Žlutá barva na zádech slouží k tomu, abyste měli Vaše dítě stále na očích.
 
Delfínek Quikfinz™
delfin.jpgDěti mohou rychle ztratit zájem, pokud je dostatečně nezaujmete. Proto jsme vyvinuli tuto hračku do vody  ve tvaru delfína. Náš delfínek Quickfinz slouží k udržení zájmu dítěte jak při lekcích plaváni, tak i mimo ně. Jelikož delfínek plave, může Vaše dítě mít svého kamaráda neustále u sebe. EVA pěna, ze které je delfínek vyroben, je netoxická a velmi příjemná na dotek.
 
Baby changer mat - Podložka na převlékání dětí
podlozky.jpgPřevlékat děti na věřejných bazénech není nikdy snadný úkol, avšak díky naší převlékací podložce to zvládnete hravě. Naše podložky poskytují jemý a pohodlný podklad, který je zároveň teplý a příjemný pro Vaše dítě. Díky speciálnímu povrchu na zadní straně Vám podložka nebude klouzat po mokrém povrchu.  Je také vhodná pro použití mimo bazén, cestách, v parku i na pískovišti. Velikost podložky je 41.5 x 60cm.
 
Pončo ručníky
rucnikmodr.jpgPo pobytu ve vodě je velice důležité Vaše dítě osušit a udržet v teple a pohodlí. Naše nové pončo ručníky s kapucí jsou pro tento účel výborným řešením.        
Střih ručníku je řešen tak, aby zajistil volný pohyb Vašeho dítěte. Zvolený materiál ho udrží v teple.
 
Paddlers™ Neoprenové botičky
boticky.jpgAž Vaše miminko povyroste a bude dělat první krůčky, budou pro něj tyto teplé botičky to pravé. Jelikož jsou botičky vyrobeny z neoprenu, může je Vaše dítě nosit i do bazénu, kde mu poskytnou dostatečné teplo a zároveň ochranu proti infekci. Spodní část botičky je opatřena silikonovými výstupky, které zabraňují uklouznutí.
 
AquaBands™ Ochrana uší
usiochrana.jpgAť už jste mladí, či staří. Jistě je mnoho z Vás, kteří nemáte rádi vodu v uších. Proto Konfidence vyvinul Aquabands - ochranu Vašich uší. Aquabands jsou dostupné ve třech velikostech: pro miminka, děti a dospělé. Praktický systém na suchý zip poskytuje snadné nastavení pro odpovídající velikost hlavy.
 
Můj první set na plavání Bronze

setbronze.jpgTento vysoce praktický set obsahuje vše, co potřebujete pro lekce plavání s Vaším dítětem. Náš set je nabízen ve 4 různých barvách a je zabalen v praktickém baťůžku.

 

 

 

 

Set Bronze obsahuje:


• Babywarma - neoprenek
• Plenky na plavání v růžové či modré
• Nappicova - neoprenové kalhotky
• Podložka na převlékání dětí
• Baťůžek

 
Můj první set na plavání Silver

setsilver.jpgTento vysoce praktický set obsahuje vše, co potřebujete pro lekce plavání s Vaším dítětem. Náš set je nabízen ve 4 různých barvách a je zabalen v praktickém baťůžku.

 

 

 

 

Set Silver obsahuje:


• Babywarma - neopenek
• Plenky na plavání v růžové či modré
• Nappicova - neoprenové kalhotky
• Podložka na převlékání dětí
• Poncho ručník
• Delfínek Quikfinz
• Baťůžek

 
Můj první set na plavání Gold

setgold.jpgTento vysoce praktický set obsahuje vše, co potřebujete pro lekce plavání s Vaším dítětem. Náš set je nabízen ve 4 různých barvách a je zabalen v praktickém baťůžku.

 

 

 

 

Set Gold obsahuje:

• Babywarma - neoprenek
• Plenky na plavání v růžové či modré
• Nappicova - neoprenové kalhotky
• Podložka na převlékání dětí
• Poncho ručník
• Delfínek Quikfinz
• Baťůžek
• Paddlers - neoprenové boťičky
• Kachničku
  (žlutá, plave a kváká) 

 
Nappicovas™ Převleky přes plenky
kalhotkyplenky1.jpgTyto kalhotky jsou ideální pro nošení přes normální plenky na plavání. Naše důmyslně řešené Nappicovas mají speciálně navržený systém “nevratného válce”, díky kterému poskytují Vašemu dítěti extra ochranu při plávání. Kalhotky jsou vyrobeny z neoprenu, což zaručuje jemný styk s pokožkou Vašeho dítěte.
 
Aqua Nappies™ Plenky na plavání
plenky.jpgNaše nastavitelné plenky na plavání jsou vhodné pro děti od 3 měsíců až do 3 let. Materiál je příjemný na dotek a jemné lemování plenek je šetrné k dětské pokožce. Naše plenky jsou znovu použitelné a jsou tak šetrnější k životnímu prostředí.
 
Konfidence Babywarma™ neopreny pro miminka
mimineoprenblue.jpgJako rodič chcete pochopitelně to nejlepší pro Vaše dítě. To je proč je naše kolekce Babywarma takovým hitem.
I ve vyhřívaných bazénech se může Vaše dítě velmi rychle nachladit, proto jsme vyvinuli tento jemný neopren, který jemně obejme Vaše dítě a poskytuje mu i ve vodě teplo a pohodlí.
Neopren dává dětem pocit bezpečí, jistoty, a co je nejvíce důležité, udržuje je v teple. Zvolený materiál neoprenu také poskytuje rodičům větší jistotu při uchopení dítěte.  Proto si můžete plavání Vašeho dítěte užít oba dva v teple s pocitem většího bezpečí.
 
spacer.png, 0 kB
SEO SEO optimalizaci stránek provedla společnost Internet Konzultant s.r.o..